Zombisõda: Zombid tapsid 3 kuuse lapse

24.04.2022

Siin muuseumi lehel saame teada, et maakera koos elavaga liigub paratamatu huku poole.

Inimene on  teistest looduslikest olenditest kaugemale arenenud ja oskab kasutada  mõistust ja mälu parandavaid-võimendavaid masinaid.

Tarkade masinate abiga ning inimkonna käes olevat eluressurssi oskuslikult kasutades on olemas teoreetiline võimalus areneda  tasemele, kus inimene + elusloodus laiemalt  muudab oma asukohta ja „digitaliseerib“ kogu eluslooduse olemuse. Tänaste arusaamade baasil saaks selliselt edasi kesta, sest info pole ajas häviv, kui on kandja.
 

Palju aga meil aega on, seda ei tea.  Muutus päikesesüsteemis võib selle elukese iga hetk kustutada.

Teadlased, insenerid ja  abijõud otsivad lahendusi.

Otsimine oleks tõhus, kui  kogu inimkonna elus aeg (100a eluea korral korda inimeste arv maal) oleks selle  lahenduste otsimisega täidetud.
 

Paraku enamus sellele ei mõtle ja vastupidi, tegeleb selle aja  raiskamisega ja lisaks aja kandjate-inimeste hävitamisega.

Eile hukkus raketirünnakus Odessale 3 kuune laps.

2 kuud on zombisõda inimeste vastu kestnud.
 

Meil kõigil ja igaühel tuleb peeglisse vaadata ja mõelda-mida teha, et inimkonna käes olev elus aeg  rakenduks meie ühise vaenlase – paratamatu  loodusliku huku vastu.
 

Täna oleme seisus, kus zombistunud  inimhulk oma juhiga ähvardab ja terroriseerib kogu inimkonda. Inimeste eneste loodud massihävitus relvadega.

Ei anna jumal inimestele mõistust.
 

Tudengipõlves ja töötades samal ajal telekommunikatsiooni  valdkonnas püüdsin sõnastada side arengu  lõppeesmärgi. Ajurünnaku meetodil, kus paned kirja  ideaalmudeli, mis antud ajahetkel võimatu  oma teostuse poolest.

Iga inimene saab iga hetk võtta kontakti suvalise teise inimesega maal või ilmaruumis.

Aeg oli NL-s selline, kus polnud piisavalt traaditelefone ning  kaugside toimis telefonineidude-operaatorite  abiga KGB kontrolli all.

Tänaseks ja Skype esirinnas oleme sellele ideaalile üpris lähedal.

Puudub aga võti zombistunud inimeste ajusisu muutmiseks. See tuleb meil ja igaühel ühiselt leida.

 

Jüri Malsub