Zombirobot

Tahtmine tappa

Kust see tuleb?
 

Looduses näeme, kuidas  see on seotud toiduahelaga ja kaasasündinud oskus ning eluvajadus. Loodus produtseerib sääski nii palju, et pääsukesed saavad kõhu täis.
Ahvide ja ka pääsukeste  vahel me aga ei näe sellist  peresisest tapmist.
 

Kuidas on see inimpere keskele tekkinud?
Demokraatia ja demokraatlikud valimised on tootnud nii 1917 a veebruari ning oktoobrirevolutsiooni kui Hitleri võimuletuleku, 21 sajandil aga zombid, kes tõsimeeli usuvad vajadust peazombi eest pea pakule panna.
Kuidas see peakene on tühjaks tehtud mõtlemisvõimest ning täidetud tapmise sooviga?
Zombid on selle asja ära korraldanud, Hitlerist ja Stalinist eeskuju võttes.
Kas sellest piisab, kui inimsugu zombid hävitab?
Edasine elu tuleb nii korraldada, et zombisid ei teki.

 

Olukorras, kus  inimsoo vastas seisab Maa, Päikesesüsteemi jne  paratamatu häving, on meie ainus  võimalus saada targaks koos targa masina toel ja  säilitada ning arendada infovälja
Info ei hävi, kui  on kandja,  Infot saab  saata ruumipunktist A mujale.  Ka  zombi ajju.  Kahjuks on sinna pääs  ummistatud zombipropagandaga. Selle mõjul tapab zombi inimesi. Lootus aga on, et zombism pole  geneetiline nähtus ja õiges eas andes inimhakatisele mõtlemisvõime, talle paha zombihaigus külge ei hakka.

Kuidas õiges eas noortest said tarkvara autorid, mis tänases maailmas  maailma zombivastase infoväljaga katavad, sellest on muuseumi lehel  enamus kirjas. Kui seda minu poolt kirjapandut mõttega lugeda, annab see julgust sarnaselt toimida, et noortest kasvaksid inimesed, kes targa masina usku ja elu edasi viivad
Tapjaroboti autor on kas inimene või kui robot zombide asemel inimesi tapab, on ta zombi, kellel pilt maailma arengust puudub.

Käesolev zombisõda annab inimkonnale mõtteainet kuhjaga, arenguaugust peab pääsema.  Muidu jääme looduse lollpeade tiitlit kandma.

 

 

 

Jüri Malsub

25.2.2023

Anepalus