Zombid

Kuhu Z zombid tahavad jõuda?

Täna sõda käib ja ründaval poolel on hukkunuid juba üle 15t „lahingumaterjali“, mida babad vajadusel juurde sünnitavad. Zombirahvas on aga üritusese headuses veendunud ning  uskumatu ajuvabadusega tegutseb edasi.

Pojad Mart ja Tõnu vanuses 9 ja 11 hakkasid võidu kindluseid tegema, kus olid  sõdurid, kahurid jne, kes  teeb ägedama ja Tõnu, kes ei osanud kaotada, tegi ikka hästi  suure, kuhu kulus ohtralt plasteliini. See oli lausa  säilitamist väärt, aga  tulekahju maakodus hävitas selle.

Suured tegijad on aastasadade vältel ehitanud uhkeid ehitisi, mida nüüd sõjahullud Zombid süüdimatult hävitavad koos rasedate naiste, imikute, laste ja vanuritega..

Füüsiline looming  vaimse zombinduse ohver.

Kust see zombindus alguse saab? Filmides näeme, kuidas zombiga kokkupuute tagajärjel läheb zombi inimese sisse ja muudab ta zombiks.

Ajupesu on see meetod ja mis on siis eesmärk?

Mulke kesken kasununa mõista ma seda kiilt.

Koolis pidi iks eesti keelen õpma, vahetunnin aga sai iks mulgi kiilen kõnelda.

Nii surus suur eesti keel mulgid eestlasteks.

Vanemates klassides, meil kolmandas, algas vene keel. Ülikoolini välja. Suures NL riigis oli eesmärk nõukogude kollektiivse mõttelaadiga suure Lenini keelega inimese kasvatamine, kes Pavlik Morozovi eeskujul pidi oma vanaisa kui rahvavaenlase üles andma. See riik NL tootis nii ohtralt relvi, et jätkub tänasesse päeva nõukogude inimeste ja nende järglaste  hävitamiseks. Üks pool on zombi seisuset välja pääsenud, aga teine pool arvab, et zombimaal ongi see õige olemine ning kes nõus pole, tuleb  hävitada.

Nii füüsiline kui vaimne pool vajadusel massihävitus relvaga.  Kui maakera orbiidilt välja lendab, süüdi on ikka rünnatav. Paraku aga pole siis enam neid ka, kes selle kirja paneks.

 

Kas zombit saab inimeseks tagasi muuta?

Ajupesuga põhimõtteliselt peaks saama, aga IT inimene teab, et teatud püsimälud ei lase uuesti sinna kirjutada, need tuleb lihtsalt asendada.

See aga, ET MEIE ÜHISKODU MAA PARATAMATU LOODUSLIKU HUKU POOLE AJAS LIIGUB NING AJA TÕHUS KASUTUS INIMKONNA POOLT SELLE VASTU MEID PÄÄSTAKS, ZOMBIT EI HUVITA. Ta ei saagi sellele oma  püsimälu tõttu mõelda.

Mis siis inimkonnal peale zombide hävitamise üle jääb?

Ennast zombide ees märkamatuks tegemine ei päästa.

JPA tehtud suhtlusvahend teeb selles olustikus tõhusat tööd ja info olukorrast on igapäevaselt olemas.  Kui aga ees on tugev ajupesu, ei jõua info kohale ja elud kustuvad ilma inimkonnale kasu toomata. Üheskoos saame vastu.

 

 

Jüri Malsub

24.3.2022, 1 kuu peale zombinduse 3 päevase sõjaplaani algust.