Valimised 2023

Valimised tulekul 2023

2019 kandideerisin ja siin Skypemuseum.com lehel on kõik mõtted kirjas. Kandideerisin teaduslikust huvist vastu tuult sülitamise alal.
 

Teaduslik huvi on mulle lapsepõlve kasvukeskkonna poolt sisse programmeeritud.

See on mõnevõrra ohtlik nagu nina toppimise herilaspesasse.

ELATUD AGA SIIN ILMAS  JUBA ligi 75 a ja viru veri ei värise.
 

Samas sain 2019.a.  90 häält ilma mingi võimaluseta  oma valijate heaks  midagi muuta ja Eesti (mitte ainult) kambakraatlik valimissüsteem  üksikkandidaati  mängureegleid muutma ei lase. Orwell „1984“ sellist asja ette ei näe,  veel vähem  liitriik EL ja ka laiemalt  näiteks USA kahe partei  võimujagamise  mängupirukas.

Maailm on aga kambakraatia küüsis oma arenguvõimetuse 21. sajandil tarkade masinate ja samas hobusevarga haridusega inimeste ajastul  paljastanud, zombid on viinud kambakraatia abil  eluslooduse huku piirile. Elektrimolekulid (Eesti PM Kaja K avastus!) ei taha  koos püsida,  Mart H hanerasva  uskujad on covidi abil tootnud  tänaseks miljoneid tapetuid, zombisõda toob tapetuid juurde iga päev.

 

Olukord maakeral koos ahvidest lollimate inimestega on hull. Ahvid ei taha  ega saa oma võimaluste juures  elu siin imeilusal keral kildudeks purustada.


Kas väljapääsu polegi?

Eks ikka on. 

Ära Sina roni minu mängumaale.  Jaapanis on kultuur ja tihe asustus. Saavad hakkama ja hästi. Kõrval suur riik, oli NL, nüüd RoF ja käriseb teist korda nii, et maailm väriseb tuumahuku hirmus.

 

Keerulist ülesannet saab lahendada ikka mõistuse, mitte kambakraatia  abil ja  kambakraatia areng Eestis on teel sinna, kuhu zombiriik on juba jõudnud. Meil lihtsalt mastaap väiksem.

EW asemel (arengutee valis Eesti rahvas Kodanike Komitee otsusega), on aga  kommunistide juhtimisel võimu  kaaperdanud  kompartei kambakraadid (Siim Kallas, Edgar Savisaar...jt). Meil on täna E(ns)V NL okupatsiooni põlistamise ja EL okupatsiooniga EW-s neil seda poleks, kus  riikide liidu EL  asemel  LIITRIIK Saksa -Prantsus..
 

Õnnestuks Eestis demokraatia, kus iga  inimese hääl loeb (üksikkandidaatide roteeruv tagasisidestatud võim) ja saaks tagasisidet  korraldada, poleks totaalset kraaviminekut ja tänast tuumasõja  võimalust. Kui Eestis õnnestub, õnnestub ka kogu maailm kambakraatia arenguteelt kõrvaldada. Tahame ju elu kestmist ja ahvidest targemad olla?
 

Paraku on aga valimistel mängureeglid kambakraatide poolt sellised, et üksikkandidaat  kuitahes heade plaanidega  muuta midagi ei saa. Kui aga Sina ka sellest aru saad, on lootust ja ära löö käega, sest EESTIS AINUKEHTIV EW Põhiseadus 1938 kohustab Sind okupantidelt ja kommunistidelt hääleõiguse võtma, EW-s neil seda pole, kehtivat PS1938 rakendama ning kahekojaline parlament annab tarkadele inimestele võimaluse vanker teel hoida. (Täpsemalt selgitatud: Valimised 2019)
Õnnestub Eestis, õnnestub Lätis ja õnnestub Ukrainas,  jne ning lõpuks kogu maailmas. Kui ei, tulevad uued  zombiriigid ja siis rahu ei tule ning  inimene ilmaruumi maast kaugemale ei arene.
Täna on võimalus hullunud zombism peatada..

 

 

13.11.2022 Hersoni vabatamise aegadel Anepalus

insener ja rohelise mõttemaailmaga maailmaparandaja, Skype poiste koolitaja Jüri Malsub