Oravad rattas ja zombide kustumine

 

Vaatame seda inimsoo sebimist näiteks Kuu pealt. Nii ilus elav planeet.

Vaatame tänast päeva ja hästi suurendava teleskoobiga, mis ka inimolendi sisse vaatab.

24022022 alustas vana Euroopa pinnal zombistunud 21. sajandi inimese sarnane olend tapatalguid Ukrainas. Keegi eriti ei uskunud, sest asjal puudus igasugune mõte või kui see oligi, polnud tegemist normaalsusega. Kui sellisele ebanormaalsusele leidub toetajaid, siis läheb huvitavaks: millele see tugineb? Kas kohaliku aju täelikul puudumisel või hirmul või raha ei haise põhimõttel.

Olen siin kirjutanud, et inimkond võitluseks globaalsete maaväliste ohtudega vajab targa masinaga koostöövõimet omava inimsoo ajaresurssi, mida on napilt käes. Nüüd peab inimkond tegelema zombistunud inimolendite kammitsemise ja vajadusel hävitamisega.

Pole mõistlik aja kasutus, aga häda on majas. Sellises olukorras on inimestel vaja resoluutselt tegutseda, sest kaalul on inimkonna võimalused maaväliste ohtude vastu võitluse rindel. Ukraina saab Nato liikmelisuse ja saab ka Vaba Venemaa, mis Ukrainast lähtub.
See aga pole veel kõik. Ainult vaba inimene ja vaba ühiskond saab elurikkuse suunas liikuda, igasugu ismid seda ei lase ja selles oli veendunud juba küberneetika isa Norbert Wiener rohkem kui 50a tagasi.

Tark inimene ja AI käsikäes saavad sellest zombindusest üle kui ka SINA kaasa aitad ja mõtled.

Täna on näha, et vaba Venemaa alge on sündimas ja maailmas zombinduse eest peitu pugenud venelaste kohus on appi minna Vaba Venemaad rajama, mis oleks vaba impeeriumimeelsusest ja elaks rahus naabritega, kus teadus oleks toeks üleilmsele, mitte ei tegeleks tapariistade loomisega.


Skype aitab suhtluse rindel tublisti kaasa ja lõpuks võib ju vaadata õigeid plaane ja mõtteid kui infokogumit, mis nagu vesi mäest orgu ehk siis siin zombiorgu valgub ja rumaluse kustutab.

Lootus sureb viimasena. Loodame, et lootus jääb ja targa masina võimed aitavad inimsugu rumaluse-zombinduse rindel võitjaks jääda.

 

Jüri Malsub

4.6.2023