Ole aus

Olla enda vastu aus.


Kas varblane peos või tuvi katusel?


Ema viib õpetajale munakorvi, et laps paremad hinded saaks.... nii see pugemine ja  küünarrnukkide abiga ühise supikausi juurde tee rajamine käib. Alluvad vaatavad ülemuse suhu ja püüavad tema soove aimata, et juba eos valmis olla nende täitmiseks.. Järjestus ei teki mitte oskuste ja võimete  pinnalt, vaid  pugemisvõimete alusel.


Tulemuseks saame  EW asemel E(ns)V,  koos vastava rahvaesindusega, mis tükikaupa esivanemate tehtut  naabrile, sõjakurjategijale ja terroristile jagab. Naaber on tunginud oma  ALLAPOOLE VÖÖD VÕTETEGA usa VALIMISSÜSTEEMI JA   ÄRAOSTETAVAD  TEGELASED RIIGIVÕIMU TIPPTASEME  HULKA  AIDANUD EHK OMAD POISID, KES MUUDETUD NÖÖRIST TÕMMATAVATEKS AMPELMANNIDEKS. TÕDE AGA EI PÜSI PURGIS JA VIIMANE UUDIS ON TUULA PADRUNITEHASE RAHAGA  VÕIMU JUURDE JÕUDNU.


Tulemuseks on aga tapetud  sõjatandril.
Mis meil e(ns)v's parem on?  Varro oskab küll ilusasti  seaduseid  kommenteerida, kuid ei märka, et PS1992 ise on puhta savijalgadel.
Küsimus on, kas ei julge või ei taha märgata? Parem varblane peos.

Ei saa arutada valimisõiguse äravõtmist, kui ainukehtiv PS pole seda neile tüüpidele andnudki. Nii nagu ei saa  arutada ENSV  väljaastumist NL-st, kui EW pole kunagi NL-i koosseisu astunud.


Suhu vaatamine ja ülemuse soovide täitmine on  kokku toonud rahvaesinduse, kes  riigis on demokraatia asemel tekitanud kambakraatia, kus  toimub eestlaste väljavahetamine juskui eestlaste enda soovil.
Sa ei julge peeglisse vaadata ja lähed  munakorviga valima järgmist kambakraati lootuses ka piruka küljest osa saada. Sa julged küll nurga taga kiruda, aga  oled vait  kohtades, kus suu tuleb lahti teha.  Hea näide on Tartu rahulepinguga seonduv. Õigel ajal ja kohas on suu lahti teinud Urmas R, samas Kaja K ja co on kokku soperdanud uue „piirilepingu“.
 


Kes täna reedab, reedab ka homme. Oma rahvast, oma riiki.
Skype annab hea võimaluse info  vabaks vahetuseks üle maailma ja  info purki toppijatel  see tegu ei õnnestu. Küsimus on info olemuses. Infot EI SAAGI purgis hoida, küsimus on lihtsalt MILLAL ta sealt pääseb.


Valel on lühikesed jalad/eesti vanasõna


 Kasutage parem oma aega ja ka raha selleks, et meie noored saaks põhikooli lõpuks JPA + veel  1988 a taseme IT oskused, et AI meid veel kohe lavalt ei kõrvaldaks.


5.39
25.02.2014
Jüri Malsub
insener