Muuseum 2024: Muuseumi avamisesest 10 aastat

Olen  püüdnud jäädvustada ja samas levitada  mõtet nooruse õpivõime  võimalustest  meie Skype autorite JPA ja veel näitel. Samuti  muuseumi füüsilise osaga, alles on veel   skype poiste aegset  raud ja tarkvara.

Paljud noored on saanud innustust, Eestis seeläbi  jõudnud vaimse ja füüsilise rikkuse tippu.

Paljude muuseumi toetajate tugi koosneb paljude 0-idega numbrist ja on küsimus, kuidas rakendada.

 

  Praktika näitab, et suur raha  viib eilse tegija  varbad  sooja vette ja laiskus  teeb oma töö, nii nagu tippsportlane  jääb peale sooritust  tavaliste laiskurite ridu täiendama. Vaimutöö põllul ei peaks see nii olema, aga on.  On ju  tegija aju täidetud  võimega, mis peale tungivale AI-le täna veel punast sabatuld näitab ja võimaldab meil inimestena  juhtrollis olla. Rahahullus on teinud meist  ahvidest olulisemalt lollimad olendid, kes on viinud  maise elu ja looduse hukatusse ise seda  täiel määral teadvustamata.  Lolluse tipptase on 24022022 alanud z zombindus. Hävib  nii otseses kui kaudses mõttes  inimpotentsiaal, mis võiks olla  inimkonna rakenduses võitluses maaväliste ohtudega.

19 sajandi arusaamades  kohal tampiv haridussüsteem annab sama tulemuse, nooruse energia jääb 21 sajandi arenguteks rakendamata, see on sarnane ajahukk nagu  zombisõjas inimkonna üldisest vaatevinklist.

 

Head  tähtpäeva tähistamist ja  teie  paljude või väheste 0-dega toetus  muuseumile on teretulnud, et saaksime ajas edasi. NOORUSE ÕPIVÕIME KASUTAMISE RADADEL.

 

7.00

14.04.2024

insener Jüri Malsub

muuseumi asutaja